Bli bedre kjent med oss i Ramirent

Sikkerhet & effektivitet i fokus

Vår misjon er å hjelpe våre kunder å flokusere på sikkerhet og effektivitet ved å levere førsteklasses utstyr og smidig service med et smil.

Velkommen til å besøke et av våre kundesenter eller ta kontakt med oss.

Vi er her for deg – og alltid med et smil!

Øst-Norge

Play Video

Vest-Norge

Play Video

Sør-Norge

Play Video

Midt-Norge

Play Video

Nord-Norge

Play Video

Vi er her for deg lokalt

Region Øst

Besøksadresse
Alnabruveien 7
0668 Oslo

Telefon: 40 10 83 00

Epost: alnabru@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Stabburveien 6
1617 Fredrikstad

Telefon: 69 35 40 70

Epost: fredrikstad@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Stampevegen 1
2827 Hunndalen

Telefon: 46 63 65 93

Epost: gjovik@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Halsetsvea 35
2323 Ingeberg

Telefon: 62 51 85 60

Epost: hamar@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Hvamsvingen 20
2013 Skjetten

Telefon: 40 10 82 00

Epost: hvam@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Ikke langt fra Kvamkrysset ligger vår utleieavdeling med et stort utvalg av maskiner og utstyr. På denne adressen ligger også vårt HUB/lager/verksted.

Besøksadresse
Industriveien 11
1400 Ski

Telefon: 64 87 90 28

Epost: ski@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Hovemovegen 39
2624 Lillehammer

Telefon: 61 26 73 40

Epost: lillehammer@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Årvollskogen 25
1529 Moss

Telefon: 69 28 31 80

Epost: moss@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Ringerikesveien 161
1339 Vøyenenga

Telefon: 40 10 84 00

Epost: skui@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Serviceveien 5
1940 Bjørkelangen

Telefon: 97 30 50 40

Epost: bjorkelangen@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 08-16

Kart

Region Sør

Besøksadresse
Kjerraten 15
3013 Drammen

Telefon: 32 26 96 26

Epost: drammen@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Elveveien 22, Glitre Industriområde
3550 Gol

Telefon: 32 07 57 86

Epost: gol@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Damåsen Pukkverk
3610 Kongsberg

Telefon: 48 50 01 75

Epost: kongsberg@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-15:30

Kart

Besøksadresse
Barstølveien 4
4636 Kristiansand

Telefon: 38 17 90 40

Epost: kristiansand@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Floodmyrveien 20
3946 Porsgrunn

Telefon: 35 51 66 00

Epost: porsgrunn@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Nordre Kullerød 21
3241 Sandefjord

Telefon: 33 48 62 40

Epost: sandefjord@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Region Vest

Besøksadresse
Lønningsflaten 9
5258 Blomsterdalen

Telefon: 55 70 70 70

Epost: bergen@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Øyrane 12
6800 Førde

Telefon: 57 82 70 00

Epost: forde@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-16

Kart

Besøksadresse
Norevegen 46
5542 Karmsund

Telefon: 52 80 60 30

Epost: haugesund@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Øvre Sørstranda 14
6823 Sandane

Telefon: 57 86 88 50

Epost: sandane@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-15:30

Kart

Besøksadresse
Vangestadvegen 6
6854 Kaupanger

Telefon: 57 67 56 50

Epost: sogndal@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-15

Kart

Besøksadresse
Midtgårdveien 1 – Gausel
4031 Stavanger

Telefon: 51 95 87 00

Epost: stavanger@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Hatlandsmyro 12
5406 Stord

Telefon: 54 40 31 00

Epost: stord@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-15:30

Kart

Besøksadresse
Storevågen 91
6020 Ålesund

Telefon: 70 14 47 60

Epost: aalesund@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Region Midt

 

Besøksadresse
Industrigata 7
7130 Brekstad

Telefon: 40 48 05 44

Epost: fosen@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-15:30

Kart

Besøksadresse
Laksøra
7300 Orkanger

Telefon: 40 00 70 98

Epost: orkanger@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-15:30

Kart

Besøksadresse
Arve Skjeflos veg 2c
7713 Steinkjer

Telefon: 40 00 48 05

Epost: steinkjer@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-15:30

Kart

Besøksadresse
Wergelandsvegen 23 F
7500 Stjørdal

Telefon: 74 82 00 82  

Epost: stjordal@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07:30-15:30

Kart

Besøksadresse
Bromstadvegen 57
7047 Trondheim

Telefon: 73 84 83 60

Epost: trondheim@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Region Nord

Besøksadresse
Humleveien 7
9514 Alta

Telefon: 40 00 41 08

Epost: alta@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 08-16

Kart

Besøksadresse
Deyfushammarn 14
8012 Bodø

Telefon:  75 56 57 40

Epost: bodo@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Russevikveien 4
9408 Harstad

Telefon: 93 20 19 20

Epost: harstad@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

Besøksadresse
Skattørvegen 70
9018 Tromsø

Telefon: 77 60 02 30

Epost: tromso@ramirent.no

Åpningstider: ukedager 07-16

Kart

RAMIRENT HOVEDKONTOR

Telefon: (+47) 98 70 98 90
kundeservice@ramirent.no
Hvamsvingen 20
2013 Skjetten

© Ramirent 2018 — Personvern